مشاوره رایگان مهاجرت تحصیلی:

مدرسه برنت وود ( Brentwood college school )

درباره مدرسه برنت وود( Brentwood college school )

مدرسه شبانه روزی Brentwood یک مدرسه مختلط از دانش‌آموزان کشورهای مختلف است که با ارائه بهترین امکانات تحصیلی، توانسته دانش‌آموزان خود را در میان موفق‌ترین ورودی‌های دانشگاه‌های مطرح جهان قرار دهد. این مدرسه تمامی امکانات مربوط به خوابگاه و تغذیه را برای دانش‌آموزان فراهم می‌آورد تا مشکل و دغدغه‌های خارج از تحصیل برای دانش‌آموزان به وجود نیاید.
در رابطه با مدرسه شبانه روزی Brentwood، از مهم‌ترین مسائلی که می‌توان گفت سبب شهرت آن شده است، سیستم پذیرش دانش‌آموزان است. در واقع این مدرسه دانش‌آموزان را بر حسب علاقه به سبک زندگی در مدارس شبانه روزی انتخاب می‌کند؛ نه به واسطه اجبار و الزام. به همین دلیل باعث تقویت روحیه استقلال خواهی و استقلال پذیری دانش‌آموزان می‌شود‌.
از سوی دیگر دانش‌آموزان از بیش از 40 کشور مختلف با فرهنگ‌ها و سبک زندگی‌های متفاوت در این مدرسه تحصیل می‌کنند. به همین سبب روابط اجتماعی بالا و روحیه انعطاف پذیری، از دیگر نتایج مثبت اخلاقی در دانش‌آموزان این مدرسه است. به طوری که می‌توانند خود را در اجتماعی بزرگ‌تر از محل زندگی خود پرورش دهند. به همین دلیل از مهم‌ترین اهدافی که می‌توان گفت اغلب مدارس کانادا در پیش گرفته‌اند، توجه به جنبه‌های آموزشی فراتر از تدریس‌های معمول است.
به دلیل کیفیت بالایی که در ارائه دروس حاصل می‌شود، درصد بالایی از دانش‌آموزان این مدرسه، در دانشگاه‌های معتبر و مطرح آمریکا، انگلیس، سوئیس و دیگر نقاط جهان راه پیدا می‌کنند. به علاوه مشاوران تحصیلی به دانش‌آموزان در انتخاب هدف و آینده شغلی آن‌ها کمک بزرگی می‌کند‌.

نمایش کامل

ویدئوی معرفی مدرسه کالج برنت وود( Brentwood college school )

مدرسه کالج برنت وود در یک نگاه

میزان شهریه
87000 دلار
تعداد کل دانش‌آموزان
555 نفر
مقاطع مختلف تحصیلی ارائه شده
پایه‌های نهم تا دوازدهم
ساعت شروع و پایان مدرسه
از ساعت 7:00 صبح، دانش‌آموزان اجازه ورود به مدرسه را دارند و کلاس‌ها از ساعت 8:00 برگزار می‌شوند‌
زمان‌های شروع ترم تحصیلی
سه‌شنبه، 6 سپتامبر
آخرین مهلت ثبت نام
4 ماه قبل
مدت زمان لازم برای آماده سازی مدارک
***
مدرک زبان پیش‌نیاز
نیاز به تسلط کامل به زبان
خوابگاه داخل محوطه مدرسه
ساختمان‌های خوابگاه در محوطه دبیرستان قرار دارند
مراقبت های شبانه روزی حاضر در خوابگاه
ارائه تمامی امکانات رفاهی، همراه با اتاق‌هایی مبله و مجهز به تمام تجهیزات مورد نیاز دانش‌آموزان
نوع اتاق های محل اسکان دانش آموزان
اتاق‌های دو نفره
وعده های غذایی
وعده های غذایی کامل
مدت زمان پروسه اپلای
***
امکان اخذ ویزای همراه
ندارد
امکان بورسیه و تحصیل رایگان دارد؟
خیر
میزان شهریه
87000 دلار
تعداد کل دانش‌آموزان
555 نفر
مقاطع مختلف تحصیلی ارائه شده
پایه‌های نهم تا دوازدهم
ساعت شروع و پایان مدرسه
از ساعت 7:00 صبح، دانش‌آموزان اجازه ورود به مدرسه را دارند و کلاس‌ها از ساعت 8:00 برگزار می‌شوند‌
زمان‌های شروع ترم تحصیلی
سه‌شنبه، 6 سپتامبر
آخرین مهلت ثبت نام
4 ماه قبل
مدت زمان لازم برای آماده سازی مدارک
***
مدرک زبان پیش‌نیاز
نیاز به تسلط کامل به زبان
خوابگاه داخل محوطه مدرسه
ساختمان‌های خوابگاه در محوطه دبیرستان قرار دارند
مراقبت های شبانه روزی حاضر در خوابگاه
ارائه تمامی امکانات رفاهی، همراه با اتاق‌هایی مبله و مجهز به تمام تجهیزات مورد نیاز دانش‌آموزان
نوع اتاق های محل اسکان دانش آموزان
اتاق‌های دو نفره
وعده های غذایی
وعده های غذایی کامل
مدت زمان پروسه اپلای
***
امکان اخذ ویزای همراه
ندارد
امکان بورسیه و تحصیل رایگان دارد؟
خیر

هر آنچه لازم است درباره مدرسه کالج برنت وود بدانید!

مزایای تحصیل در مدرسه کالج برنت وود

مدرسه شبانه روز Brentwood کانادا، با توجه به امکانات متنوع تحصیلی و آموزشی که به دانش‌آموزان خود ارائه می‌دهد، مزایای متنوعی را فراهم آورده که از مهم‌ترین‌ آن‌ها می‌توان به رشد و پرورش فکری دانش‌آموزان اشاره کرد. در حقیقت اهداف آموزشی مدرسه مذکور تنها در تدریس دروس خلاصه نمی‌شود؛ بلکه آموزش نکات مهم در روند زندگی و نیز آشنایی با جامعه از زاویه‌ای متفاوت، می‌تواند جزء مهم‌ترین اهداف این مجموعه آموزشی باشد. به همین دلیل دانش‌ آموختگان مدرسه Brentwood، در میان انسان‌های موفق و شایسته‌ای قرار گرفته‌اند که برخی از آن‌ها توانسته‌اند به چهره‌های معروفی تبدیل شوند.
از دیگر مزایایی که برای مدرسه شبانه روزی Brentwood تعریف می‌شود، محیط پرجمعیت آن از دانش‌آموزان سراسر دنیا است. به طوری که سبب آشنایی وسیع‌تر افراد با ملیت‌ها و فرهنگ‌های مختلف می‌شود‌. به همین دلیل دانش‌آموزان به درجه‌های بالاتری از معاشرت و برقراری ارتباط می‌رسند. همچنین می‌آموزند که به عقاید دیگران احترام بگذارند و رفتار شایسته‌ای در برخورد با دیگران پیدا کنند‌.
تحصیل در کشور دیگر، نقش مهمی در تقویت استقلال دانش‌آموزان و پرورش روحیه مدیریت آن‌ها دارد. به همین دلیل می‌توانند زندگی خود را بسته به شرایط کنترل کنند. از سوی دیگر هم وجود مشاوران و سرپرستان، به آن‌ها در مواجه ا مشکلات کمک می‌کند‌. در واقع مشاوران و سرپرستان همانند راهنما، به آن‌ها بهترین گزینه‌های انتخابی را ارائه می‌دهند.

امکانات مدرسه

مدرسه شبانه روزی Brentwood، امکانات مختلفی ارائه می‌دهد تا به این وسیله بتواند رفاه دانش‌آموزان را فراهم آورد. این امکانات تنها در موارد تحصیلی خلاصه نمی‌شوند، بلکه در بسیاری از موارد، با اهداف تفریحی، سعی در افزایش کیفیت زندگی دانش‌آموزان دارند. به همین دلیل مواردی مانند ده زمین تنیس، چهار زمین راگبی، یک مجتمع ورزشی، یک کافه‌تریا، هشت خوابگاه دانشجویی به صورت مجزا برای دانش‌آموزان دختر و پسر، امکانات رخت‌شویی، دو ساختمان دانشگاهی، یک بوستان قایقرانی و در نهایت یک مرکز درمانی درحالی‌که تا دو کیلومتر از سواحل اقیانوس امتداد دارد، برای امکانات رفاهی دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است.
همچنین برگزاری کلاس‌های فوق برنامه با اهداف آموزش در زمینه‌های ورزشی و هنری، سبب می‌شود تا دانش‌آموزان بتوانند با دید عمیق‌تری به سلامتی جسمی و روانی خود توجه کنند. به همین دلیل شرکت در این کلاس‌ها، مزایای بسیاری برای دانش‌آموزان به همراه خواهد آورد.
به علاوه سالن‌ها و ساختمان‌های اختصاصی دیگری که در این مجموعه احداث شده، به دانش‌آموزان امکان بهره‌مندی از خدمات گوناگون را می‌دهند. تالار هنر و مری جین کروکس، مرکز هنر و علوم انسانی، مرکز T. Gil Bunch و در نهایت ساختمان‌های پایدار، از نمونه ساختمان‌های ذکر شده هستند.

امکانات خوابگاه

خوابگاه به عنوان سکونتگاه دائمی دانش‌آموزان، نیاز به برخورداری از امکانات ویژه در کنار ارائه خدمات مختلف دارد تا بتواند شرایط مناسبی را برای تحصیل دانش‌آموزان فراهم آورد. با توجه به همین مسئله، دبیرستان شبانه روزی Brentwood، با وجود 8 ساختمان مربوط به خوابگاه، تمامی امکانات رفاهی و مبلمان را برای دانش‌آموزان در نظر گرفته تا هر یک از دانش‌آموزان در اتاقی که سکونت دارند، بتوانند از شرایط حاکم بهترین استفاده را داشته باشند.
این خوابگا‌ها به صورت مساوی و مجزا بین دانش‌آموزان دختر و پسر تقسیم می‌شوند و دارای اتاق‌های دو نفره هستند. انتخاب هم‌اتاقی‌ها بر اساس هم‌کلاسی بودن افراد صورت می‌گیرد تا جو بهتری برای زندگی و تحصیل فراهم شود. به گونه‌ای که در بیشتر موارد این هم‌اتاقی‌ها، روابط دوستانه خود را در مدرسه هم ادامه می‌‌دهند.
از جهتی هم غذاهایی که توسط آشپزان ماهر این مدرسه پخته می‌شوند، همگی از مواد اولیه باکیفیت و سالم در طعم‌هایی خوشمزه در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرند که مقوی هستند و برای سلامتی آن‌ها می‌توانند بسیار مفید واقع شوند. این غذاها با طیف گسترده‌ای از تنوع رژیم‌های غذایی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرند.

سیستم آموزشی

مدرسه شبانه روزی Brentwood، با وجود اساتید و معلمان باتجربه، بهترین کیفیت تحصیلی را برای دانش‌آموزان ارائه می‌دهد. این مدرسه با اهدافی فرا‌تر از اهداف تحصیلی، در صدد رشد فکری دانش‌آموزان برای داشتن آینده‌ای بهتر همراه با موفقیت‌های بیشتر است.
از سوی دیگر به دلیل تلاش‌های موثر و بی‌دریغ کادر تحصیلی این مدرسه، اغلب فارغ‌التحصیلان آن موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه‌های معتبر و مطرح آمریکا، انگلیس و دیگر نقاط مختلف جهان می‌شوند. البته فراموش نکنید که بخش بزرگی از اهداف آموزشی قالب، در راستای معرفی جلوه‌های روشن زندگی است.

محل اقامت دانش آموزان

دانش‌آموزان در خوابگاه‌هایی شبانه روزی زندگی می‌کنند که شامل 8 خانه در محوطه این دبیرستان است. به طوری که 4 خانه برای دانش‌آموزان دختر و 4 خانه برای دانش‌آموزان پسر است. هر دانش‌آموزی در یک اتاق، یک هم‌اتاقی دارد که با توجه به شرایط سنی و از بین همکلاسی‌ها انتخاب می‌شود. این اتاق‌ها کاملا مجهز و مبله هستند، به گونه‌ای که تمامی وسایل مورد نیاز زندگی را در خود دارند. البته اغلب دانش‌آموزان اسباب مورد استفاده خود را همراه خود می‌آورند.

افتخارات و جوایز کسب شده

افتخارات 2022
جایزه یک عمر دستاورد 2022: ماریوس فلیکس (Privett ’77)
جایزه برجسته برنتونی 2022: جولا هوگان (Mackenzie ’94)
2022 برنتونی جوان فوق العاده: نیسان عبدالقادر (Allard ’12)

افتخارات 2021
جایزه یک عمر دستاورد 2021: وید دیویس (Privett ’71)
جایزه برجسته برنتونی 2021: تریش دولمن (الکس ’88)
برنتونی جوان فوق‌العاده 2021: شان مونتیرو (Whittall ’15)

افتخارات 2020
جایزه یک عمر دستاورد 2020: D. Brad Wintrup (Privett ’83)
جایزه برجسته برنتونی 2020: کریستوفر مارتینی (الیس 92)
برنتونی جوان فوق‌العاده 2020: ویرجینیا رینولدز (الکس ’11)

افتخارات 2019
جایزه یک عمر دستاورد 2019: جفری آلپرت (کلاس سال 1965)
جایزه برجسته برنتونی 2019: کلر کروکس (Mackenzie ’91)
برنتونی جوان فوق‌العاده 2019: یاسیف محمدعلی (Privett ’13)

افتخارات 2018
جایزه یک عمر دستاورد 2018: دیوید ویلکینسون (کلاس سال 1971)
جایزه برجسته برنتونی 2018: تایلر ویش (Whittall ’98)
برنتونی جوان فوق‌العاده 2018: مالکوم هوارد (Ellis ’01)

افتخارات 2017
جایزه یک عمر دستاورد 2017: آلستر گیلسپی (کلاس سال 1941)
جایزه برجسته برنتونی 2017: جایا مورتی (راجرز 93)
برنتونی جوان فوق‌العاده 2017: سارا کامن (Gwynneth ’03)

افتخارات 2016
جایزه یک عمر دستاورد 2016: جورج کیلی (کلاس سال 1964)
جایزه برجسته برنتونی 2016: میشل مک لارن (الکس ’82)
برنتونی جوان فوق‌العاده 2016: دانیل رایلی (Whittall ’04)

موقعیت مکانی مدرسه کالج برنت وود

مدرسه شبانه روزی برنت وود، واقع در خط ساحلی جزیره ونکوور، در چهل کیلومتری شمال ویکتوریا در مجاورت دهکده خلیج میل قرار دارد و در چشم‌انداز خود، یک منظره فوق‌العاده زیبا و بکر را از طبیعت این منطقه به تصویر می‌شود.

کلاس های فوق برنامه مدرسه و هزینه ها

مدرسه شبانه روزی Brentwood، با ارائه انواع کلاس‌های فوق برنامه در زمینه‌های ورزشی و هنری، تلاش در پرورش دانش‌آموزان به شیوه‌ای مدرن و سالم دارد تا به این وسیله، علاوه بر آموزش‌های تحصیلی و درسی، آن‌ها را با جنبه‌های تفریحی، فرهنگی و هنری آشنا کند. به همین سبب کلاب‌ها و کلاس‌های فوق برنامه برای دانش‌آموزان این مدرسه در نظر گرفته شده است.
ورزشی: بسکتبال، قایقرانی، دو و میدانی، راگبی، کوهنوردی، اسکواش، تنیس، گلف، هاکی روی یخ، اسکی و اسنوبورد و فوتبال
هنری: هنرهای نمایشی، عکاسی، سفالگری، انیمیشن، طراحی، باله و کار با چوب

متوسط هزینه های جانبی دانش آموز (بجز هزینه های مدرسه، چقدر ماهانه هزینه داره؟)

در رابطه با تحصیل در کشور کانادا و مدرسه شبانه روزی Brentwood، جدا از هزینه‌های مربوط به تحصیل در این دبیرستان، موارد دیگری در قالب هزینه‌های جانبی تعریف می‌شوند. این هزینه‌ها می‌توانند مربوط به مواردی چون خوابگاه، وعده‌های غذایی، بهره‌مندی از امکانات ویژه، باشگاه‌ها، هزینه مربوط به ثبت نام و هزینه‌هایی از این قبیل باشند. به همین دلیل همواره تحصیل در کشور دیگر، با هزینه‌هایی جدا از موارد تحصیلی همراه بوده است.

کاستودین

کاستودین یا به عبارتی سرپرست، مربوط به دانش‌آموزانی است که زیر 18 سال هستند و بدون حضور والدین خود اقدام به تحصیل در مدارس کانادا کرده‌اند‌. این سرپرست، مانند یک مسئول برای دانش‌آموز عمل می‌کند تا ضامن دانش‌آموز در موارد مختلف باشد.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش

تکمیل فرم تقاضای متقاضیان بین‌المللی
کپی پاسپورت متقاضی
سوابق تحصیلی
پرداخت هزینه‌های ثبت‌نام
پرداخت شهریه
صورت‌حساب گردش حساب بانکی (اسپانسر)
گواهی تمکن مالی (اسپانسر)
رضایت‌نامه خانواده

نمایش کامل

گالری تصاویر مدرسه برنت وود

بینا اپلای در کنار شماست

در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا و ادامه تحصیل در مقاطع نهم الی دوازدهم را دارید و انتخاب شما مدرسه شبانه روزی Brentwood است، مجموعه بینا می‌تواند گزینه مطمئنی برای اقدام به درخواست و مهاجرت باشد. موسسه بینا ارائه دهنده خدمات مشاوره و پذیرش تحصیلی، انواع ویزای تحصیلی، توریستی، کاری و امور اقامت و شهروندی در سراسر جهان با مجوزهای رسمی و سابقه درخشان به خصوص در کشورهای کانادا، سوئیس، آلمان، انگلستان و سوئیس آماده ارائه هر گونه راهنمایی و مشاوره به شما هموطنان عزیز می‌باشد.

سوالات متداول درباره مدرسه برنت وود

علاوه بر شهریه مدرسه، موارد دیگری برای شهریه وجود دارد. کلاس‌های فوق برنامه، باشگاه‌ها، خوابگاه‌، وعده‌های مختلف غذایی، هزینه مربوط به امکانات و مواردی از این دست، همگی در میان شهریه‌های مدرسه شبانه روزی Brentwood قرار می‌گیرند.

از آنجایی که زبان اصلی آموزش در کالج بین‌المللی Brentwood، انگلیسی است، دانش‌آموزان باید تسلط کامل به این زبان را داشته باشند، تا به این وسیله بتوانند مطالب آموزشی و دروس مختلف را درک کنند. در این دبیرستان دانش‌آموزان امکان یادگیری زبان‌های فرانسوی، اسپانیایی، مندرین را نیز دارند.

مشاوران و یا به عبارتی سرپرستانی که برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده‌اند، با والدین در ارتباط هستند و تمامی مسائل مربوط به دانش‌آموزان را با آن‌ها در میان می‌گذارند تا دانش‌آموزان در طول دوره تحصیلی خود، احساس کمبود و مشکل نداشته باشند. لازم به ذکر است که وجود مشاوران و سرپرستان تنها به منظور مشکلات تحصیلی نیست، بلکه دانش‌آموزان می‌توانند برای مسائل مربوط به خوابگاه و دیگر مشکلات شخصی خود، روی این مشاوران با‌تجربه حساب کنند.

در رابطه با مدرسه شبانه روزی Brentwood، مانند بسیاری از مراکز آموزش بین‌المللی، شرایطی جهت اخذ پذیرش مطرح است که شامل شرکت در یک آزمون ورودی و جلسه مصاحبه می‌باشد.

سیستم آموزشی در کالج Brentwood، بر اساس سیستم آموزشی معتبر Advanced Placement طراحی شده است.

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

نقشه گوگل و سفر مجازی به مدرسه کالج برنت وود