مشاوره رایگان مهاجرت تحصیلی:

مدرسه ویلیام آکادمی ( William Academy )

درباره مدرسه ویلیام آکادمی( William Academy )

مدرسه شبانه روزی ویلیام آکادمی William Academy در تورنتو، در سال 1901 فعالیت خود را آغاز کرد. این مدرسه در مقاطع تحصیلی هفتم تا دوازدهم فعالیت می‌کند و دارای دو ساختمان پردیس در فاصله یک ساعتی از هم است. اهداف آموزشی مدرسه شبانه روزی William Academy، علاوه بر دروس عمومی و اختصاصی، دروس ورزشی، فرهنگی و هنری را هم در بر می‌گیرد که به رشد و پرورش موفق دانش‌آموزان کمک می‌کند.

نمایش کامل

ویدئوی معرفی مدرسه ویلیام آکادمی( William Academy )

مدرسه ویلیام آکادمی در یک نگاه

میزان شهریه
برای دانش‌آموزان شبانه روزی، 33,600 دلار شهریه
تعداد کل دانش‌آموزان
1000 نفر
مقاطع مختلف تحصیلی ارائه شده
هفتم تا دوازدهم
ساعت شروع و پایان مدرسه
9:00 الی 18:00
زمان‌های شروع ترم تحصیلی
ترم پاییز: معمولاً از ماه سپتامبر . ترم زمستان: معمولاً از ماه ژانویه
آخرین مهلت ثبت نام
حداقل چهارماه قبل از شروع ترم
مدت زمان لازم برای آماده سازی مدارک
***
مدرک زبان پیش‌نیاز
شرکت در آزمون زبان انگلیسی
خوابگاه داخل محوطه مدرسه
خوابگاه و مدرسه در یک ساختمان قرار دارند
مراقبت های شبانه روزی حاضر در خوابگاه
خوابگاه دارای مسئول مراقب، در تمام ساعات و روزهای هسته است.
نوع اتاق های محل اسکان دانش آموزان
اتاق‌های دو نفره
وعده های غذایی
وعده های کامل
مدت زمان پروسه اپلای
***
امکان اخذ ویزای همراه
ندارد
امکان بورسیه و تحصیل رایگان دارد؟
خیر
میزان شهریه
برای دانش‌آموزان شبانه روزی، 33,600 دلار شهریه
تعداد کل دانش‌آموزان
1000 نفر
مقاطع مختلف تحصیلی ارائه شده
هفتم تا دوازدهم
ساعت شروع و پایان مدرسه
9:00 الی 18:00
زمان‌های شروع ترم تحصیلی
ترم پاییز: معمولاً از ماه سپتامبر . ترم زمستان: معمولاً از ماه ژانویه
آخرین مهلت ثبت نام
حداقل چهارماه قبل از شروع ترم
مدت زمان لازم برای آماده سازی مدارک
***
مدرک زبان پیش‌نیاز
شرکت در آزمون زبان انگلیسی
خوابگاه داخل محوطه مدرسه
خوابگاه و مدرسه در یک ساختمان قرار دارند
مراقبت های شبانه روزی حاضر در خوابگاه
خوابگاه دارای مسئول مراقب، در تمام ساعات و روزهای هسته است.
نوع اتاق های محل اسکان دانش آموزان
اتاق‌های دو نفره
وعده های غذایی
وعده های کامل
مدت زمان پروسه اپلای
***
امکان اخذ ویزای همراه
ندارد
امکان بورسیه و تحصیل رایگان دارد؟
خیر

هر آنچه لازم است درباره مدرسه ویلیام آکادمی بدانید!

مزایای تحصیل در مدرسه ویلیام آکادمی

تحصیل در مدرسه بین‌المللی William Academy، با توجه به پذیرش دانش‌آموزانی از ملیت‌های مختلف، فرصت مناسبی است تا افراد به رشد اجتماعی برسند و خود را با جلوه‌ای متفاوت به جامعه کوچک مدرسه معرفی کنند‌‌. این مزیت برای اغلب مدارس شبانه روزی کانادا مطرح است. به طوری که توجه دانش‌آموزان خواهان استقلال را به خود جلب می‌کند.
از دیگر مزیت‌های تحصیل در مدرسه شبانه روزی William Academy، کیفیت تدریس است. به گونه‌ای که درصد بالایی از فارغ‌التحصیلان این مدرسه، به دانشجویان دانشگاه‌های معتبر و مطرح ارتقا مقام پیدا کرده‌اند.
همچنین برگزاری کلاس‌های فوق برنامه‌ در کنار ارائه دروس معمول، سبب می‌شود تا دانش‌آموزان تنها مغز خود را مورد تعلیم قرار ندهند؛ بلکه به رشد و پرورش بدن و روح خود هم توجه داشته باشند. چرا که کلاس‌های فوق برنامه با اهداف ورزشی، فرهنگی و هنری برگزار می‌شوند.
ارائه انواع امکانات و خدمات تحصیلی، از دیگر مزایای قابل توجه برای تحصیل در مدرسه شبانه روزی William Academy است.

امکانات مدرسه

با توجه به اینکه در مدرسه شبانه روزی William Academy انواع کلاس‌های ورزشی، فرهنگی و هنری برگزار می‌شود، امکاناتی در همین قالب فراهم آورده شده تا دانش‌آموزان بتوانند از بالاترین کیفیت آموزشی برخوردار شوند. این امکانات بیشتر جنبه ورزشی دارند و در انواع زمین‌های ورزشی و باشگاه‌های بدنسازی مطرح می‌شوند. در رابطه با مدرسه مذکور‌، امکانات ورزشی در دو استادیوم ورزشی و اتاق تناسب اندام خلاصه می‌شود.
از دیگر نمونه امکاناتی که مدرسه شبانه روزی William Academy در اختیار دانش‌آموزان خود قرار می‌دهد، مربوط به حوزه‌های هنری است که شامل اتاق هنر و اتاق موسیقی می‌شود. ناگفته نماند که تمامی این استادیوم‌ها، باشگاه‌ها و اتاق‌های هنری، دارای تجهیزات کامل هستند که برای دانش‌آموزان تمامی مقاطع، امکان استفاده حداکثری را فراهم می‌کند.

امکانات خوابگاه

با توجه به اینکه از مهم‌ترین مولفه‌‌های تحصیل در مدارس شبانه روزی، وجود خوابگاه مطمئن همراه با انواع امکانات و خدمات رفاهی است، مدرسه شبانه روزی William Academy، ساختمان خوابگاه را در محیط مدرسه قرار داده است تا رفت و آمد را برای دانش‌آموزان ساده‌تر کند. همچنین انواع خدمات و امکانات رفاهی را در نظر گرفته که سبب افزایش کیفیت زندگی دانش‌آموزان می‌شود.
خوابگاه در اتاق‌های دو نفره است که حتی دانش‌آموزان می‌توانند انواع یک تخته را رزور کنند. وجود دانش‌آموزان از ملیت‌های مختلف در این خوابگاه، سبب می‌شود تا روابط عمومی دانش‌آموزان تقویت شود و دانش‌آموزان در قالب افرادی اجتماعی پرورش پیدا کنند. همچنین می‌توان گفت که جو دوستانه حاکم بر خوابگاه‌ها، خود از دیگر نقاط مثبت تحصیل در مدارس شبانه روزی است.
در رابطه با امکانات خوابگاه مدرسه William Academy، می‌توان به وجود مسئول 24 ساعت در هفت روز هفته اشاره کرد. همچنین هر دانش‌آموز انباری شخصی و مخصوص به خود را دارد. تمامی اتاق‌ها دارای مبلمان کمد، تخت و میز مطالعه هستند. البته ناگفته نماند که نظافت اتاق‌ها به عهده دانش‌آموزان است.

سیستم آموزشی

برنامه آموزشی به کار گرفته شده در مدرسه William Academy، سیستم آموزشی مدرسه متوسطه کانادا است. همچنین در مدرسه شبانه روزی William Academy، تمامی دروس با سطح کیفی بالا ارائه می‌شوند تا دانش‌آموزان بتوانند یادگیری ساده‌ای داشته باشند و برای تحصیل در مقاطع عالی، در دانشگاه‌های معتبر دنیا پذیرش شوند. به همین دلیل اغلب فارغ‌التحصیلان در این مدرسه، توانسته‌اند در یکی از پنج رشته اولویت خود برای مقاطع دانشگاهی، تحصیل کنند‌.
همچنین لازم به ذکر است که اهداف آموزشی در مدرسه مذکور، مانند بیشتر مدارس شبانه روزی کانادا، تنها در ارائه دروس عمومی و اختصاصی خلاصه نمی‌شود و آموزش‌های ورزشی، هنری و فرهنگی را هم شامل می‌شود تا دانش‌آموزان به افرادی خلاق، مفید و فرهیخته تبدیل شوند.

محل اقامت دانش آموزان

دانش‌آموزان در خوابگاه دانش‌آموزی مدرسه شبانه روزی William Academy اسکان پیدا می‌کنند. این خوابگاه در ساختمان مدرسه قرار دارد که شرایط رفت و آمد را برای دانش‌آموزان سهولت می‌بخشد.

افتخارات و جوایز کسب شده

مدرسه شبانه روزی William Academy دارای تائیدیه و اعتبارنامه وزارت آموزش استان انتاریو است.

موقعیت مکانی مدرسه ویلیام آکادمی

مدرسه شبانه روزی William Academy، در تورنتو، مرکز استان انتاریو کشور کانادا قرار دارد.

کلاس های فوق برنامه مدرسه و هزینه ها

با توجه به اینکه برنامه‌های درسی در مدارس شبانه روزی کانادا تنها در دروس عمومی و اختصاصی خلاصه نمی‌شود، انواع کلاس‌ها در قالب کلاس‌های فوق برنامه برگزار می‌شود تا به این صورت افراد بتوانند علاوه بر تعلیم، از تربیت و پرورش اصولی هم بهره‌مند شوند‌.
کلاس‌های فوق برنامه بیشتر در قالب فعالیت‌های ورزشی، فرهنگی و هنری هستند تا سلامت روح و جسم دانش‌آموزان تضمین شود. پرورش درست و اصولی، همواره به گونه‌ای صورت می‌گیرد که افراد بتوانند فعالیت‌های مفیدی را به لیست آموخته‌های خود اضافه کنند. از همین رو دانش‌آموزانی موفق هستند که خود را تنها در دروس ارائه شده محدود نکنند و به خود فرصت بیشتری برای یادگیری بدهند.
کلاس‌های فوق برنامه در مدرسه شبانه روزی William Academy، برای انواع فعالیت‌های ورزشی، شامل فعالیت‌های بدنی بعد از مدرسه (شامل انواع ورزش‌ها و تناسب اندام). ورزش‌های بسکتبال، بدمینتون، فوتبال، والیبال و غیره می‌شود. این موارد آموزشی برای تمامی مقاطع تحصیلی تعریف شده‌اند و محدودیتی برای دانش‌آموزان مطرح نیست.
از انواع کلاس‌های فوق برنامه برای فعالیت‌های هنری، می‌توان به کلاس‌های محبوب موسیقی و رقص اشاره کرد که اغلب دانش‌آموزان در آن‌ها شرکت می‌کنند.
همچنین لازم به ذکر است که مدرسه شبانه روزی William Academy، جهت تعلیم و پرورش موفق دانش‌آموزان خود، علاوه بر کلاس‌های فوق برنامه در عرصه ورزشی و هنری، انواع اردو‌ها و سفرها را در نظر گرفته که کمک بزرگی به رشد دانش‌آموزان می‌کند.

متوسط هزینه های جانبی دانش آموز (بجز هزینه های مدرسه، چقدر ماهانه هزینه داره؟)

مقاطع هفتم الی دوازدهم، برنامه آمادگی دبیرستان/دانشگاه انتاریو (شامل 6-8 دوره در سال) 19800 دلار در سال

برنامه هنر، ورزش و تخته پرش 29800 دلار در سال

سایر هزینه‌های اجباری:

1-هزینه ثبت نام 300 دلار
2-هزینه بیمه درمانی 600 دلار در سال
3-هزینه لباس فرم 550 دلار
4-هزینه فعالیت‌های مدرسه 800 دلار در سال
5-کتاب درسی / هزینه مواد 650 دلار در سال
6-هزینه کاستودین (اگر کمتر از 18 سال سن داشته باشد) 250 دلار
7-هزینه فارغ التحصیلی (فقط کلاس 12) 600 دلار

سایر هزینه‌های اختیاری:

1-خوابگاه دانشجویی کوبورگ (اتاق مشترک، شامل وعده‌های غذایی) 13800 دلار (از سپتامبر تا ژوئن)
2-اقامت در تورنتو (اتاق یک نفره، شامل وعده‌های غذایی) 15000 دلار (از سپتامبر تا ژوئن)
3-تحویل گرفتن و تسویه حساب 300 دلار (هزینه یک بار)
4-هزینه سرپرستی 1500 دلار در سال
5-یک دوره اعتباری دبیرستان انتاریو 2500 دلار در هر دوره

شهریه پاره وقت (ژوئن 2021 – ژوئن 2022):

برای مقاطع 11-12 دبیرستان انتاریو در طول تعطیلات آخر هفته، شب و مدرسه تابستانی
برای دانش آموزان ویزا 1500 دلار در هر دوره
برای دانش آموزان با اقامت دائم یا شهروندی 1250 دلار در هر دوره

کاستودین

کاستودین به سرپرستی گفته می‌شود که برای دانش‌آموزان زیر 18 سالی که بدون والدین اقدام به تحصیل در کانادا می‌کنند، مانند یک قیم، سرپرستی و مسئولیت دانش‌آموز را بر عهده می‌گیرد.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش

مدارک تحصیلی
فرم درخواست
مدرک شناسایی
سند تمکن مالی

نمایش کامل

گالری تصاویر مدرسه ویلیام آکادمی

بینا اپلای در کنار شماست

در صورتی که شما هم به دنبال مهاجرت و تحصیل در مدارس کانادا هستید و مدرسه شبانه روزی William Academy گزینه مدنظر شما است، مجموعه بینا می‌تواند در این مسیر به شما کمک کند‌. موسسه بینا ارائه دهنده خدمات مشاوره و پذیرش تحصیلی، انواع ویزای تحصیلی، توریستی، کاری و امور اقامت و شهروندی در سراسر جهان با مجوزهای رسمی و سابقه درخشان به خصوص در کشورهای کانادا، آلمان، انگلستان و سوئیس آماده ارائه هر گونه راهنمایی و مشاوره به شما هموطنان عزیز می‌باشد.

سوالات متداول درباره مدرسه ویلیام آکادمی

برای دانش‌آموزان شبانه روزی، 33,600 دلار شهریه

شهریه مدرسه شبانه روزی William Academy، شامل تمامی موارد مربوط به خدمات تحصیلی و رفاهی دانش‌آموزان است. در حقیقت می‌توان چنین گفت که به غیر از انواع مختلف هزینه‌های جانبی، هزینه‌های مربوط به تحصیل، در دسته هزینه‌های شهریه قرار می‌گیرند.
در رابطه با میزان شهریه برای دانش‌آموزان شبانه روزی، لازم به ذکر است که خدمات و امکانات خوابگاه، جز عوامل تاثیر گذار در مقدار هزینه هستند‌.

با توجه به اینکه تمامی دروس در مدرسه شبانه روزی William Academy، به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند، دانش‌آموزان حتما باید نسب به این زبان بین‌المللی تسلط داشته باشند تا قدرت فهم دروس برای آن‌ها فراهم شود. بنابراین حتی در میان شرایط پذیرش در این مدرسه شبانه روزی، قبولی در آزمون زبان انگلیسی برای تمامی پایه‌های هفتم تا دوازدهم مطرح است. البته این مدرسه باشگاه یادگیری زبان هم برای دانش‌آموزان خود در نظر گرفته تا به این روش در فرایند تقویت و ارتقاء سطح زبان انگلیسی دانش‌آموزان خود کمک کند.

با توجه به اینکه در طول دوره تحصیلی ممکن است برای دانش‌آموزان مسائل و مشکلاتی به وجود آید، وجود مشاورین به آن‌ها کمک می‌کند تا بتوانند در شرایط مختلف تصمیم گیری درستی داشته باشند. به همین دلیل اغلب مسائل و مشکلات مختلف دانش‌آموزان در حوزه درسی یا زندگی خوابگاهی، با والدین در میان گذاشته می‌شود. در این حالت دانش‌آموزان احساس تنهایی و کمبود نخواهند کرد.

شرایط پذیرش در مدارس شبانه روزی مختلف، متفاوت است و در اغلب موارد شامل مدرک زبان انگلیسی یا آزمون زبان می‌شود. در رابطه با مدرسه شبانه روزی William Academy، شامل آزمون زبان انگلیسی برای تمامی مقاطع تحصیلی است. در حقیقت با توجه به اینکه دروس به زبان انگلیسی تدریس و ارائه می‌شوند، تسلط به این زبان، جزء مهم‌ترین مولفه‌های مدنظر است تا به این وسیله سطح زبان انگلیسی دانش‌آموزان مورد بررسی قرار بگیرد.
به علاوه، دانش‌آموزانی که برای تحصیل در مدرسه شبانه روزی William Academy درخواست می‌دهند، باید در یک مصاحبه شرکت کنند. در این مصاحبه سوالاتی از دانش‌آموزان پرسیده می‌شود که به آشنایی بیشتر داوران با افراد کمک می‌کند.

برنامه آموزشی مورد استفاده در مدرسه William Academy، سیستم آموزشی مدرسه متوسطه کانادا است.

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

نقشه گوگل و سفر مجازی به مدرسه ویلیام آکادمی